Aktualności

 Drabiny STABILO Professional z  linką rozsuwaną

Czy szukacie profesjonalnej drabiny do prac na dużej wysokości?

Mamy dla Was dwu- i trzyelementowe drabiny przystawne! Gwarantują naprawdę dużą wysokość roboczą i są przy tym niezwykle lekkie i łatwe w użytkowaniu.

PRZYKŁAD: dwuelementowa drabina przystawna z serii STABILO Professional rozsuwana linką

KONSTRUKCJA:
– szeroki stabilizator
– rozsuwanie drabiny za pomocą linki
– rolki przyścienne
– samozabezpieczające się zaczepy

KORZYŚCI:
– większe bezpieczeństwo prac
– łatwe i wygodne rozsuwanie drabiny
– stabilne oparcie oraz podparcie

Konstrukcje specjalne

Kontrole i przeglądy techniczne drabin

Drabina zgodnie z prawem uznawana jest za maszynę, wobec tego wykorzystywana wymaga prowadzenia regularnych, udokumentowanych pisemnie kontroli technicznych.

Jak często powinny być przeprowadzane?
Przyjęło się, że przynajmniej raz w roku.

Jak je wykonać? Szukacie specjalistów, którzy mogą je dla Was przeprowadzić?
Skontaktujcie się z nami, doradzimy Wam najbardziej efektywne rozwiązanie.

Konstrukcje specjalne

Rusztowania jezdne KRAUSE

Rusztowania jezdne to doskonały wybór w przypadku długotrwałych prac na dużej wysokości. Mają wiele korzyści, takich jak wysoki komfort robót, wiele funkcjonalnych rozwiązań, a dzięki systemowej budowie ich montaż jest szybki i prosty. Wykorzystanie do budowy lekkiego aluminium oraz wyposażenie w rolki jezdne z hamulcem sprawia, że w trakcie pracy bez problemu przesuniemy rusztowanie i zmienimy miejsce położenia.

Wystarczy zwolnić hamulec i można ustawić rusztowanie systemowe w wybranym miejscu. Konstrukcja sprawdzi się w wielu dziedzinach zastosowania, a szeroki wybór modeli pozwoli na dopasowanie jej do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych. 

Konstrukcje specjalne

Opłaca się być EKOLOGICZNYM

Gastronomiczne urządzenia chłodnicze pracują stale, w dzień i noc, przez cały rok.
Rozsądnym rozwiązaniem jest użycie nowej linii produktów chłodniczych marki Asber,
której głównymi atutami są redukcja zużycia energii, znakomita wydajności, maksymalna
niezawodność i łatwość obsługi. To seria, która oszczędza energię, czas i wysiłek….
opłaca się być eko logicznym.

Asber – AVANTIS Line

ASBER wprowadza na rynek nową linię chłodniczą AVANTIS LINE. Cechami charakterystycznymi tej linii jest unikatowy design, klasa energetyczna A oraz nowoczesny panel sterujący. 

Perfekcyjnie rozprowadzona stała temperatura: inteligentny system obiegu o innowacyjnej konstrukcji gwarantuje optymalne i szybkie rozprowadzenie powietrza. Poprzez tworzenie stale odnawialnej kurtyny świeżego powietrza opływającego produkty, system wymuszonego obiegu powietrza zapewnia równomierną temperaturę oraz bezpieczeństwo przechowywania żywności na każdej półce. 

Otwory wentylacyjne w przednim panelu poprawiają estetykę, utrzymują odpowiednie warunki dla systemu chłodzenia, dzięki czemu działa on bardziej wydajnie. 

Precyzyjna kontrola temperatury: inteligentny cyfrowy termostat do precyzyjnego ustawiania i monitorowania temperatury wewnątrz urządzenia oraz odszraniania. 

Drabina do domu

Na pierwszy rzut oka nie stanowi niezbędnego wyposażenia i nie figuruje na pierwszym miejscu listy zakupów, z czasem okazuje się, że jest niezastąpiona. Zajmuje specjalne miejsce w szafie, a także w sercu każdego, kto majsterkuje, dba o porządek i starannie przykłada się do sezonowych prac wokół posesji. Drabina do domu, to naprawdę nieoceniony pomocnik. Musi być zatem bezpieczna, funkcjonalna i doskonale dopasowana do wymagań domowników oraz metrażu budynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drabiny odpowiednie do waszych potrzeb.

O eKana

Oferujemy najwyższej jakości kompleksową obsługę biur, nieruchomości oraz centrum handlowych i przemysłowych. 

Celem eKana jest wsparcie naszych klientów w realizacji strategii biznesowej obranej dla danego budynku oraz usprawnienie poszczególnych procesów związanych z bieżącą eksploatacją obiektu, w tym optymalizacja dostaw. Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie. Nasz zespół ma bogate doświadczenie we współpracy przy wielu inwestycjach.

Nie jesteśmy tylko dostawcą usług, ale zaufanym partnerem biznesowym dla naszych klientów.

 To, co nas wyróżnia, to proaktywne zarządzanie zleceniami oraz długoterminowe, partnerskie podejście do współpracy z klientami. Korzystamy z doświadczeń naszych jak i naszych kontrahentów. Posiadamy zespół doświadczonych podwykonawców, w tym specjalistów oraz ekspertów posiadających wszelkie wymagane uprawnienia.

Nasza misja

Celem eKana jest tworzenie najszczęśliwszych, najzdrowszych i najlepiej prosperujących miejsc pracy w regionie Pomorskim jak i całej Polsce. Niestrudzenie staramy się budować zespoły i kompleksowe rozwiązania, które pozwolą naszym klientom robić to, co potrafią najlepiej.

Nasza wizja biznesowa

Koncepcja biznesowa eKana polega na przejęciu, zarządzaniu i rozwijaniu usług w biurach, nieruchomościach i zakładach produkcyjnych oraz w sektorze publicznym. Naszym celem jest prowadzenie naszej działalności w sposób skuteczny i zrównoważony, który tworzy długoterminową wartość dla naszych klientów, pracowników i inwestorów, a także społeczeństwa i środowiska.